FIFA 2022 pojedynek piłkarski

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pierwsze spojrzenie na FIFA 22 w akcji. Wideo z omówieniem nowości

Electronic Arts zaprezentowało FIFA 22 w akcji. Nowa odsłona piłkarskiej serii rusza z kampanią marketingową przy pomocy obszernego materiału.

Do niedawna nie widzieliśmy nawet gameplay’u z nowej odsłony FIFA, a wokół gry już narosło kilka problemów. Electronic Arts oczywiście się nimi nie zniechęca i reklamuje swój nadchodzący tytuł.

Na kanale marki EA Sports FIFA pojawił się materiał, w którym Elektronicy opowiadają o poszczególnych nowościach obecnych w grze. Jeśli śledzicie zapowiedzi, doskonale wiecie, że tych jest całkiem sporo (choć można się tu ze mną nie zgadzać) i EA ma o czym opowiadać.

Sporą część prezentacji zajęły HyperMotion i system kontroli piłki. Dodatkowo znalazło się miejsce na omówienie zachowania piłkarzy, sztucznej inteligencji zawodników i przebudowanych bramkarzy. Oczywiście na tym nie koniec omawianych nowości i przewija się ich więcej.

Co więcej, EA w trakcie omawiania zmian pokazało też fragmenty rozgrywki. Nie ma ich zbyt wiele, niektóre trwają dosłownie po dwie sekundy, ale to zawsze coś.

Na bardziej rozwinięty pokaz gameplay’u musimy zaczekać do konferencji EA Play Live, która odbędzie się 22 lipca. Nie pozostaniemy więc w niepewności zbyt długo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się