Bohater Ghostrunner opiera lodowy miecz na barku, mężczyzna w GTA Online zagląda pod maskę samochodu i cosplayerka Kamila "Andrasta" w roli Triss

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – wirujący gracze GTA Online, przez 2 dni Ghostrunner do sprawdzenia za darmo i świetny cosplay Triss

GTA Online boryka się z kolejnym problemem. Tym razem gracze odnaleźli bardzo łatwy sposób na zbieranie punktów reputacji w grze. Niestety, nie jest to wizja deweloperów, by taka sytuacja miała miejsce.

Może zainteresuje Was wieść, że przez jeszcze około 2 dni możecie za darmo sprawdzić rodzimą produkcję – Ghostrunner. Powinna przypaść każdemu fanowi cyberpunkowego klimatu. To niezwykle widowiskowy tytuł, który bez wątpienia warto spradzić.

Dziś natrafiliśmy też na genialny cosplay polskiej modelki, która wcieliła się w Triss z serii Wiedźmin. Po prostu musicie to zobaczyć na własne oczy, ponieważ zadbano w tej kreacji o najdrobniejsze szczegóły. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się