Ghostrunner - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ghostrunner do ogrania za darmo przez dwa dni. Jest też niezła przecena

Trwa darmowy okres testowy Ghostrunner. Chętni gracze mogą bezpłatnie sprawdzić grę. Dodatkowo jest ona dostępna w całkiem dobrej promocji.

Jeśli lubicie cyberpunkowe klimaty, zapewne słyszeliście o polskiej grze Ghostrunner. Tytuł zebrał bardzo pozytywne oceny, sprzedaje się świetnie i marka niedawno przeszła w ręce wydawcy 505 Games. Od premiery wkrótce minie rok i jeśli chcecie się zapoznać z tą grą, teraz macie szansę zrobić to za darmo.

Na Steam ruszyła akcja promocyjna, w ramach której możecie grać w Ghostrunnera bezpłatnie przez dwa dni od dnia publikacji tego artykułu. Do Waszej dyspozycji oddana jest cała gra, więc nie zabraknie Wam czasu na zapoznanie się z tym tytułem. Pobierzecie go w tym miejscu lub z poziomu aplikacji Steam.

Przygotowano też coś dla oszczędnych graczy, którym Ghostrunner się spodoba. Gra została przeceniona o 50% i w tej chwili możecie kupić ją za 62 złote. Promocja – podobnie jak darmowy czas gry – potrwa do 5 sierpnia.

Dodatkowo pamiętajcie, że nawet jak nie załapiecie się na darmowy okres próbny, grę możecie sprawdzić bez płacenia w każdej chwili. Twórcy udostępnili wersję demo, która pozwoli Wam na zapoznanie się z krótkim fragmentem gry. Okazji do przetestowania tego dzieła nie brakuje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się