Speedrun aplikacji randkowej - zdjęcie telefonu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Oto speedrun aplikacji randkowej, bo przechodzenie gier na czas to przeżytek

Youtuber postanowił zrobić speedrun pewnej bardzo popularnej aplikacji randkowej. Rekordzista umówił się z kimś w ciągu paru godzin.

Speedruny gier to nic nowego. Nowe rekordy padają dosłownie codzienne i trudna sztuka przechodzenia gier na czas staje się coraz bardziej popularna. Niektóre osiągnięcia speedrunnerów są bardzo imponujące, ale znajdą się też takie, które wykraczają poza świat gier wideo.

Pewien youtuber postanowił, że weźmie udział w speedrunie aplikacji randkowej. Shlub stwierdził, że spróbuje umówić się z kimś tak szybko, jak to tylko możliwe. Oczywiście taka akcja wymaga odpowiedniego przygotowania i Shlub opatrzył swój profil opisem, który w świecie gier uznalibyśmy za coś na wzór exploita.

UWAGA, próbuję ustanowić rekord świata w speedrunie tej aplikacji! Przesuń palcem w górę, jeśli jesteś TERAZ dostępny, aby coś zrobić! Spotkamy się w najbliższym Starbucksie i kupię coś kosztującego do 20 dolarów temu, kto odpisze jako pierwszy!

Opis profilu speedrunnera w aplikacji

Niemniej końcowy wynik możemy uznać za całkiem rozczarowujący. Youtuberowi udało umówić się na spotkanie po paru godzinach. Za aktualny rekord uznano podejście trwające 5 godzin, 4 minuty i 19 sekund. Nie jest źle, ale zapewne w ciągu paru tygodni komuś uda się pobić ten wynik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się