Xbox kontroler Aqua Shift Special Edition na tle zorzy polarnej

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Oto kontroler Xbox Aqua Shift. Nie tylko odmieniony wygląd, ale też praktyczna nowość

Oto zupełnie nowy kontroler Xbox. Microsoft tym razem nie zmienił tylko kolorystyki urządzenia, ale zadbał też o jeden bardzo ważny szczegół. Zobaczcie, jak prezentuje się gamepad.

To po prostu cudo wygląda niesamowicie. Specyficzny, brokatowy design w niezwykle przyjemnym kolorze od razu przypadł mi do gustu. Podoba mi się ciemno-niebieskie wykończenie przycisków oraz analogów. Miłym zaskoczeniem jest fakt, że bumpery oraz spusty są wykończone z nieco innego plastiku. Ważną zmianą jest również wprowadzenie ogumionych paneli bocznych, które mają za cel poprawić chwyt. Poniżej znajdziecie krótkie wideo oraz zdjęcia przedstawiające omawiany kontroler Xbox.

Kontroler Xbox Aqua Shift

Za to urządzenie przyjdzie zapłacić 289 zł. Jeśli spieszy się Wam z zakupem, możecie już złożyć pre-order w sklepie Microsoft Store. Premierę sprzętu przewidziano na 30 sierpnia, więc długo na niego nie będzie trzeba czekać. Nie ukrywam, że sam się nad nim zastanowię, choć z miłą chęcią zobaczyłbym w tej samej stylistyce pady w innych kolorach. Nie pogardziłbym wariantami bardziej neonowymi, np. różowym, zielonym lub pomarańczowym. Mam cichą nadzieję, że takowe w przyszłości się pojawią.

Jeżeli macie podobne zachcianki jak ja, nic nie stoi na przeszkodzie, byście zaprojektowali własny gamepad z linii Xbox. Od niedawna Microsoft wznowił usługę Xbox Design Lab, o czym więcej możecie przeczytać w tym artykule. Dzięki niej będziecie mogli zakupić spersonalizowaną wersję pada. Nadmienię jednak, że takowe kreacje kosztują minimalnie więcej od standardowych wersji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się