Boss z mieczem i skrzydłami z gry Tiny Tina's Wonderlands

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Spin-off Borderlands z przybliżoną datą premiery. Zdążycie naostrzyć miecze i karabiny przed premierą

Pamiętacie zapowiedzianą w czerwcu grę o nazwie Tiny Tina’s Wonderlands? To spin-off serii Borderlands, który czerpie garściami z RPG-owego DLC do drugiej części. Nareszcie poznaliśmy przybliżoną datę premiery.

Jak informuje GamingBolt, Tiny Tina’s Wonderlands powinno zadebiutować między styczniem a marcem 2022 roku. To właśnie w tym okienku wydawniczym znalazło się miejsce dla wymienionej produkcji. Tak przynajmniej wynika z ostatnich wyników kwartalnych Take Two Interactive.

Być może wielu Was nie wie, ale TTW będzie się różniło od pozostałych gier z cyklu looter-shoterów. Oprócz klasycznego modelu strzelania nareszcie zostanie dodany bardziej rozbudowany system broni białych, a także twórcy zaoferują system zaklęć. Do nowego rodzaju ekwipunku zaliczymy też zbroje oraz amulety, więc na listę zmian i nowości raczej nie można narzekać.

Nie będę ukrywał, że z niecierpliwością czekam na spróbowanie swoich sił w tym tytule. Sam przegrałem wszystkie dodatki do Borderlands 2 i wspomniane wcześniej Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep do dziś jest moim ulubionym. O dziwo, strzelanie z karabinów do fantastycznych stworów świetnie się wkomponowało w dziwaczny humor, który jest nieodłącznym elementem całej serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się