Serial Władca Pierścieni od Amazon - kadr

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Serial Władca Pierścieni od Amazon ma datę premiery. Oto pierwsze zdjęcie

Serial Władca Pierścieni otrzymał datę premiery. Amazon podzielił się też pierwszym zdjęciem wziętym prosto z oczekiwanego widowiska.

Fani Władcy Pierścieni z całego świata czekają na serial osadzony w Środziemu już od bardzo dawna. Amazon produkował to widowisko od paru ładnych lat, a całość otrzymała budżet rzędu 465 milionów dolarów. Znamy już nawet szczegóły fabuły, więc przyszła pora na kolejne konkrety.

Amazon potwierdza, że serial Władca Pierścieni zadebiutuje 2 września 2022 roku. Poczekamy dość długo, ale przynajmniej poznaliśmy dokładną datę premiery. Dodatkowo potwierdzono, że zakończono już zdjęcia, co jak najbardziej napawa optymizmem. Oby reszta produkcji przebiegła bez większych problemów.

Przy okazji ujawniono też pierwsze zdjęcie z serialu. Widzieliście je już na samej górze artykułu i moim zdaniem nie ma na co narzekać. Kadr jest prześliczny, widoczne w tle CGI prezentuje się świetnie i jestem ciekaw, jak wszystko wypadnie „w ruchu”. Strona wizualna była mocną stroną filmowej trylogii oraz adaptacji Hobbita, więc oczekiwania wobec oprawy serialu są dość duże.

W tym miejscu warto przypomnieć, że nie znamy jeszcze nawet tytułu serialu, ale wkrótce powinno się to zmienić. Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejne zdjęcia z planu i pierwszy, większy zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się