Assassin's Creed Valhalla - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

AC Valhalla wygląda zjawiskowo w 4K i z modem na „ray-tracing”

W sieci pojawił się gameplay z Assassin’s Creed Valhalla z modem na troszkę oszukany ray-tracing, całość uruchomiono w rozdzielczości 4K. Wygląda to bardzo dobrze.

Żyjemy w dobrych czasach dla graczy, którym zależy na imponującej oprawie wizualnej. Nawet jeśli deweloperzy niekoniecznie spełnią oczekiwania wobec grafiki, dopieszczeniem oprawy zajmą się twórcy modów do gier. Co rusz w sieci pojawiają się imponujące prezentacje zmodyfikowanych i wyglądających bardzo efektownie gier.

Właśnie taki materiał z Assassin’s Creed Valhalla pojawił się na kanale Digital Dreams. Autor filmu zainstalował w grze modyfikację z (nie do końca prawdziwym) ray-tracingiem oraz lekką zmianę kamery. Całość uruchomił w rozdzielczości 4K i przeszedł się po wirtualnej Anglii oraz Norwegii.

Gra prezentuje się świetnie. O ile nie odstaje ona bardzo mocno od niezmodowanej wersji, wygląda zauważalnie lepiej. Do uruchomienia Valhalli w takim wydaniu potrzeba rzecz jasna bardzo mocnego sprzętu.

Oto specyfikacja komputera, na którym uruchomiono grę:

  • Procesor Ryzen 9 3900X
  • Karta graficzna NVIDIA RTX 3090
  • 32 GB pamięci RAM

Jeśli chcecie zagrać w AC Valhalla w usprawnionej wersji, w opisie zamieszczonego wyżej filmu znajdziecie linki do modów. Miejcie jednak na uwadze, że dostęp do nich jest płatny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się