Xbox Game Pass - Trevor z GTA V trzyma logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA V, Don’t Starve i parę innych gier opuszcza Game Pass. Do kiedy można grać?

Microsoft potwierdził, kiedy GTA V i parę innych gier zniknie z Xbox Game Pass. Jeśli chcecie je ograć, nie zostało zbyt dużo czasu.

W zeszłym tygodniu Microsoft ogłosił, że GTA V oraz kilka innych gier zostanie usuniętych z usługi Game Pass. Do listy znikających z oferty produkcji dołączyło parę tytułów. Wiemy też, kiedy opuszczą one popularną usługę.

Oto gry, które zostaną usunięte z Xbox Game Pass już 16 sierpnia:

  • Final Fantasy VII – Xbox
  • Final Fantasy VII Windows Edition – PC
  • Darksiders Genesis – Xbox i PC
  • Don’t Starve: Giant Edition – Xbox i PC
  • Train Sim World 2020 – Xbox i PC
  • Ape Out – PC
  • Grand Theft Auto V – Xbox
  • Crossing Souls – PC

Zostało więc dość niewiele czasu. Jeśli chcecie pograć w GTA V w ramach Game Passa, lepiej się spieszcie. Nie jest to jednak jedyna „wychodząca” gra, z którą warto się zapoznać.

Fanom indyków gorąco polecam Ape Out i Crossing Souls. Obie gry są zdecydowanie warte uwagi, jeśli poszukujecie oryginalnych i wciągających produkcji.

Dodatkowo na wyróżnienie zasługuje trochę niedoceniane Darksiders Genesis oraz niegdyś szalenie popularne Don’t Starve. Obu tych gier chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, a skoro można zapoznać się z nimi jeszcze w ramach Game Passa, warto spróbować.

Przy okazji wspomnę, że Microsoft niedługo powinien ujawnić kolejny zestaw produkcji, które zawitają do oferty. Spodziewajcie się wieści w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się