Kontrolery PS5 DualSense

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS5 i PS4 tego tygodnia. Shooter z manipulacją czasu i ogromne ptaszyska [WIDEO]

Szukacie może nowych gier do ogrania na Waszym PS4 lub PS5? W tym artykule znajdziecie najważniejsze nowości na konsole PlayStation, w które w najbliższym czasie możecie się zaopatrzyć.

PlayStation Access i tym razem przygotowało świetne, krótkie wideo, które przybliży Wam gameplay’e premier tego tygodnia. Jest ich kilka, aczkolwiek na początku nagrania pojawią się też tytuły, które niekoniecznie są nowe, jednak po prostu trafiły dziś do abonamentu PS Plus. Nie przedłużając, obejrzyjcie:

Lista nowości na PS4 i PS5 tego tygodnia:

  • Lemnis Gate – 3 sierpnia (PS4, PS5)
  • The Falconeer: Warrior Edition – 5 sierpnia (PS4, PS5)
  • Otwarta Beta Back 4 Blood – od 5 do 9 sierpnia (PS4, PS5)

Lemnis Gate powinien przypaść do gustu każdemu, kto lubuje się w zróżnicowanej rozgrywce. To gra łącząca walkę turową z FPS-em i manipulacją czasem. Tutaj wszystko może się zmienić, niezależnie od wyniku sprzed chwili. Zdecydowanie można w tym przypadku mówić o ogromnym powiewie świeżości, jeżeli chodzi o fundamentalny koncept głównych mechanik.

The Falconeeer: Warrior Edition nareszcie zadebiutuje na konsolach PlayStation. W tej produkcji gracze wcielają się w pilotów ogromnych ptaszysk, którym za zadanie jest obronienie własnej krainy przed najeźdźcami. Nie zabrakło walk na otwartym terenie, gdzie głównym celem jest eksterminacja wrogich sił.

Na deser pozostała otwarta Beta Back 4 Blood, czyli gry twórców serii Left 4 Dead. Sporym przekłamaniem nie będzie, jeżeli napiszę, że jest to niepisany następca wymienionego cyklu. I tym razem czwórka ocalałych spróbuje zmierzyć się w hordami zmutowanych zombie. Sporą różnicą mają być specjalne umiejętności, które wyróżniają dostępnych bohaterów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się