Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Vaas w Far Cry 6, Aloy „męska jak diabli”, cenzura historii i ostatni dzwonek na PS Plus

Poniedziałek przyniósł nam masę wieści na temat gier, które w zeszłym tygodniu miały swoje pokazy z rozgrywki. Okazuje się, że w najnowszej grze z serii Far Cry odnajdziemy ciekawy smaczek związany z jednym z antagonistów z trzeciej części.

Sporo kontrowersji w sieci wywołał temat lekko zmienionej twarzy Aloy względem Horizon Zero Dawn. Spotykamy się ponownie z sytuacją, która miała miejsce przy premierze The Last of Us Part II – gracze hejtują wizerunek bohaterki mimo to, że pasuje on do postaci.

Dowiedzieliśmy się także o ciekawych informacjach na temat zbliżającego się Dying Light 2. Gra ponoć nie podzieli losów Cyberpunk 2077 i wersja na ubiegłą generację konsol zadowoli graczy. Nie zabrakło także wiadomości na temat odświeżonej części z serii Crysis. Dzisiaj opublikowaliśmy jeszcze wiele innych, ciekawych treści, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się