Knockout City - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W Knockout City od teraz zagramy za darmo. Jest jeden haczyk

Każdy chętny gracz może za darmo pograć w Knockout City. Twórcy ustalili jednak pewien limit, po którego przekroczeniu będziemy musieli kupić grę.

Nietypowa, rywalizacyjna gra od Velan Studios to jedna z najciekawszych premier ostatnich tygodni. Tytuł startował z darmowym okresem próbnym, który pozwolił wszystkim graczom na zapoznanie się z tą produkcją. Trwał on 10 dni i właśnie dobiegł końca. Mimo to, twórcy postanowili pozwolić na testowanie gry przez dłuższy czas każdemu, kto ma na to chęć.

Jak czytamy w tweecie twórców Knockout City, gra otrzymała właściwie coś na wzór wersji demo. Od teraz każdy ochotnik może grać w tę produkcję zupełnie za darmo aż do osiągnięcia 25 poziomu Street Rank. Oznacza to, że możecie korzystać ze wszystkich trybów i elementów produkcji bez płacenia przez parę ładnych godzin.

Gra zebrała pozytywne recenzje i przychylne opinie od graczy. Niektórzy narzekają jednak, że jej cena jest zbyt wysoka. Jeśli chcecie sprawdzić, czy tytuł jest wart Waszej uwagi, teraz możecie zrobić to bez płacenia. Twórcy nie powiedzieli czy darmowe testy potrwają przez określony czas, więc można założyć, że darmowa wersja będzie stale dostępna.

Knockout City jest dostępne na PC, PS4, PS5, XOne, Xbox Series S i X, Nintendo Switch oraz w usłudze EA Play. Co więcej, tytuł obsługuje cross-play, więc możecie wypróbować grę ze znajomymi korzystającymi z innych platform.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się