Battlefield 6 3 żołnierz

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Batttlefield 6 przeniesie graczy w realia, których jeszcze nie było w serii? Alpha gry powinna rozpocząć się już niebawem

Tom Henderson opublikował kilka ciekawych tweetów, z których wynika, że Battlefield 6 miałby zaoferować ogromne bitwy nawet do 128 graczy w realiach III wojny światowej. Według niego już za niedługo gracze będą mogli przetestować alhpa’ę gry.

Wspomniany wyżej insider od wielu tygodni jest głównym źródłem wycieków informacji w temacie zbliżającego się Battlefield 6. Już niejednokrotnie nie pomylił w swoich wpisach, dlatego można śmiało stwierdzić, że i tym razem możemy mu zaufać.

Jak możemy przeczytać z poniższych wypowiedzi, Henderson twierdzi, że Alpha najnowszej odsłony serii Battlefield miałaby zacząć się już w lipcu. O tej wieści mielibyśmy się dowiedzieć z nadchodzącego EA Play.

Idąc dalej, potwierdziłyby się domysły na temat tego, że gra miałaby się dziać podczas III wojny światowej w niedalekiej przyszłości. Sądząc po technologii, którą mogliśmy zaobserwować na fragmentach trailera, nie zdziwiłbym się, gdy rzeczywiście tak miało być. Przypomnijmy, że w sieci odnajdziemy już praktycznie całe wideo, które przedwcześnie zostało opublikowane z wielu źródeł.

Na sam koniec warto wspomnieć o pewnym zebraniu informacji przez Hendersona. O części z poniższych rzeczy mogliśmy już przeczytać, jednakże pojawia się też kilka nowości. Według niego w grze ważną rolę miałyby pełnić klasy postaci z unikatowymi zdolnościami. Po mapie gry mogłoby walczyć ze sobą aż 128 graczy. Oprócz tego stronami konfliktu byłyby takie mocarstwa jak USA i Rosja.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się