PlayStation-5-najtaniej

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zamów PlayStation 5 najtaniej. Ceny i aktualna oferta

Po raz kolejny przyglądamy się ofertom na konsolę od Sony. Gdzie obecnie kupisz PlayStation 5 najtaniej? Zerknijcie na obecną ofertę ze sklepów w Polsce.

Choć PS5 zagościło na stałe w kilku sklepach on-line, wciąż pewnie zadajecie sobie pytanie – to w którym kupię PlayStation 5 najtaniej? Cóż… oferta lubi się często zmieniać, lecz obecnie prezentuje się następująco (linki z cenami i szczegółami poniżej).

PlayStation 5 w Neonet

PlayStation 5 w RTV Euro AGD

PlayStation 5 w Media Markt

PlayStation 5 w Media Expert

Jak zatem widzicie, PlayStation 5 najtaniej kupimy obecnie już za 2839 zł, dostając w zestawie nie tylko konsolę z napędem Blu-Ray, lecz również ekskluzywną grę na PS5 Demon’s Soul Remake oraz ładowarkę do kontrolerów DualSense. To w miarę korzystna oferta, biorąc pod uwagę inne bundle, w których upychane są często starsze gry, które możemy dostać w miarę tanio poza zestawem.

Jeśli chcecie być na bieżąco z wszystkimi ofertami na PlayStation 5, a także z promocjami na gry i akcesoria do konsoli, warto odwiedzać nasz dział z promocjami, w którym codziennie umieszczamy wiele ciekawych okazji.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się