PS Plus na sierpień 2021 - oferta i gry na PlayStation

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus – ostatnia chwila na odebranie świetnych gier z oferty

Została ostatnia doba na odebranie gier z oferty PS Plus na maj 2021. Jeśli chcecie zgarnąć kilka świetnych tytułów, macie na to jeszcze krótką chwilę.

Znamy już czerwcowy zestaw gier zmierzający do Plusowiczów. Nadchodzący miesiąc przyniesie parę mocnych produkcji i jeszcze mamy ostatnią dobę na odebranie gier z majowej oferty.

Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, do 1 czerwca możecie odebrać następujące tytuły z oferty PS Plus na maj 2021:

  • Battlefield V (PS4)
  • Stranded Deep (PS4)
  • Wreckfest: Drive Hard, Die Last (PS5)

Majowa oferta jest jedną z bardziej różnorodnych w ciągu ostatnich miesięcy i każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy szybką strzelankę od EA, klimatyczny survival rozgrywający się na bezludnych wyspach i bardzo efektowne i pełne destrukcji wyścigi, które otrzymały next-genowe ulepszenia.

Co więcej, przypominam, że subskrybenci usługi mogą odebrać jeszcze jedną grę za darmo. Do 2 czerwca pobierzemy bezpłatnie jedną z produkcji z repertuaru Capcom. Jeśli ograliście już tytuły z majowej oferty, może ta darmówka również zapewni Wam więcej godzin zabawy.

Dodatkowo zachęcam graczy czających się na abonament PS Plus w dobrej cenie do śledzenia naszego działu z promocjami. Ostatnio dość łatwo upolować subskrypcję z bardzo korzystną zniżką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się