DoGRYwka - Ellie próbuje poderżnąć gardło kobiecie, Kylian Mbappé, postać z Hunter’s Arena_ Legends

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – twarz okładki FIFA 22, pewniak z PS Plus na sierpień i zakazana śmierć w TLoU2

Pod koniec dnia dowiedzieliśmy się nareszcie, kto zostanie twarzą FIFA 22. Decyzja EA SPORTS spotkała się już w sieci ze sporym głosem krytyki. Zarezerwujcie lepiej czas na niedzielę, ponieważ wtedy odbędzie się emisja trailera gry.

Choć nie minęła nawet pierwsza połowa lipca, poznaliśmy już pierwszy pewniak z oferty PS Plus na sierpień 2021. Podobnie jak w przypadku tytułu z pierwszego akapitu, produkcja wywołała mnóstwo negatywnej krytyki wobec wyboru PlayStation.

Doskonale wiemy, że wielu naszych czytelników uwielbia ciekawostki ze świata gier. Dziś natknęliśmy się na nieprzewidzianą przez twórców możliwość zabójstwa jednej z kluczowych postaci w TLoU2. Jak tego dokonać? Wszystko znajdziecie w naszym artykule. To tylko kilka najgorętszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się