Beware - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Jak z Driver i Test Drive Unlimited 2 zrobić horror? Zerknijcie na Beware [WIDEO]

Jeśli myśleliście, że growe horrory niczym Was nie zaskoczą, rzućcie okiem na Beware. To nietypowe połącznie samochodówki i klimatycznego straszaka.

Rynek gier wideo nie oferuje już tylu wysokobudżetowych straszaków, co kiedyś, ale na horyzoncie widać nadzieję na poprawę. Coraz częściej mówi się o wielkim powrocie Silent Hill, Resident Evil Village święci sprzedażowe triumfy, a duzi wydawcy znów zaczynają interesować się segmentem gier grozy. Póki co jednak to niezależni deweloperzy okupują wirtualne koszmary.

Jeśli szukacie nietypowego horroru, być może Beware przykuje Waszą uwagę. To osadzona w otwartym i sporym (bo liczącym sobie 144 km2) świecie gra „wyścigowa”, która może sprawić, że serce zabije Wam wyjątkowo szybko.

W sieci pojawił się nowy materiał z rozgrywki Beware. Autor tytułu zaprezentował w nim przejażdżkę po kilku regionach mapy i obecnych w grze przeciwników. Nasz nieustraszony protagonista będzie musiał przemierzać opustoszałe miejscówki, które okupują niebezpieczni kierowcy w swoich demonicznych pojazdach.

Całość prezentuje się bardzo dziwacznie, ale grze trudno odmówić klimatu. Na razie nie wiadomo, czy autor zamierza wydać swoją produkcję w klasycznej formie. Na ten moment można go wesprzeć poprzez serwis Patreon. Poniżej możecie obejrzeć fragment gameplay’u.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się