Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna - okładka gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna oficjalnie! Next-genowa wersja i darmowe DLC inspirowane serialem

CD Projekt RED podczas imprezy WitcherCon podzielił się nareszcie konkretnymi informacjami na temat next-genowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie zabraknie też darmowych DLC nawiązujących do serialu Netflixa.

Cóż, ciężko mówić o zaskoczeniu, ponieważ w ostatnim czasie mówiło się już, że na wspomnianej imprezie zostanie zaprezentowany trzeci Wiedźmin w wersji na PC i konsole nowej generacji. Mimo to, dowiedzieliśmy się ważnych informacji o tym wydaniu, między innymi poznaliśmy okładkę, którą możecie zobaczyć poniżej:

Aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon do edycji przeznaczonej na nową generację trafi do użytkowników PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC już w tym roku! Aby uchylić rąbka tajemnicy, przedstawiamy zaktualizowaną okładkę gry. Uwaga, spoiler! Przygotowaliśmy także garść darmowych DLC inspirowanych serialem Wiedźmin Netflixa.

– informuje CD Projekt RED na swojej stronie

Jestem bardzo ciekaw, czym są te „dodatkowe przedmioty inspirowane The Witcherem„, które zostały wypisane drobnym druczkiem na powyższej grafice. Szczerze mówiąc, spodziewam się modeli/kostiumów, które żywcem twórcy wyciągną kadrów serialu. Czas pokaże, ale bez wątpienia będzie na co czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się