Odwrócone PS5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Sony wstydzi się swojej reklamy z PS5. Skasowali, ale i tak wszyscy się nabijają

Sony zaliczyło niemałą wpadkę w reklamie, w której pojawiło się PS5. Gracze znaleźli wyjątkowo niefortunną ciekawostkę w materiale.

Wpadki zdarzają się każdemu. Wyjątkiem od reguły zdecydowanie nie są firmy związane z gamingiem i tym razem dość zabawna pomyłka przytrafiła się Sony.

Jeśli mieliście odrobinę szczęścia, mogliście natknąć się na pewną reklamę firmy. Widzieliśmy na niej między innymi mężczyznę grającego na swoim PS5 w God of War. Ot, obrazek dość zwyczajny. Jeśli jednak przyjrzymy się dokładnie, zauważymy, że konsola leży pod telewizorem inną stroną niż powinna. Co więcej, to nie pierwsza taka sytuacja. Szef PlayStation Studios, Hermen Hulst, sam używał konsoli w ten sposób.

Odwrócone PS5 w reklamie Sony
Źródło: Twitter

Oczywiście trzymanie konsoli w takiej pozycji nie jest niczym przesadnie szkodliwym dla samego sprzętu. Niemniej zawsze lepiej korzystać z urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta.

Cóż, błąd jest rzeczą ludzką. Niemniej Sony usunęło już reklamę ze swoich mediów społecznościowych, choć gracze zdążyli wyłapać niefortunny szczegół. Aktualnie na Twitterze nietrudno natknąć się na memy nawiązujące do omawianej sytuacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się