Bright Memory - ogromny boss z wieloma twarzami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Bright Memory: Infinite na krwawym zwiastunie. Skrytobójstwa, ogromny boss i latający samochód

Do sieci trafił nowy trailer Bright Memory: Infinite. Możemy zobaczyć na nim spektakularną walkę z bossami, skrytobójstwa oraz… latające auto. Twórcy, jak widać, obrali bardzo nietypowy kierunek prac nad produkcją.

Bright Memory: Infinite jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie projektów ostatnich miesięcy. Tym bardziej nie mogę się doczekać jego premiery, ponieważ twórcy zaprezentowali kolejne, świetne nagranie z fragmentem gameplayu:

Szczególnie moją uwagę przykuł fakt przelatującego na początku nagrania samochodu. Tak samo zareagowali przeciwnicy głównej bohaterki, która wykorzystała ten fakt i dzięki temu w łatwy sposób ich wyeliminowała. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem designu przeciwników oraz przede wszystkim tego, jak efektownie wyglądają starcia z bossami.

Przypominam, że wszyscy, którzy zakupili Bright Memory na PC, dostaną za darmo wersję Infinity. Przykładowo na Steam za grę zapłacimy zwykle 35,99 zł, a obecnie nawet nieco mniej z powodu trwającej zniżki (28,79 zł). Bez wątpienia za tak dobrze wyglądającą produkcję warto poświęcić te kilkadziesiąt złotych. Być może znajdziecie gdzieś w najbliższym czasie ten tytuł jeszcze taniej. Polecam zajrzeć do naszego działu promocji, ponieważ tam bardzo często znajdziecie najlepsze oferty na gry i nie tylko.

Jak Wam się podoba materiał z powyższego nagrania? Szczerze mówiąc, mnie przekonał już ostatecznie do zakupu. Miejmy nadzieję, że nie będzie żadnych opóźnień i jeszcze zgodnie z planem zagramy w 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się