The Witcher 2 sezon - Wiedźmin z nueczen stoi na szczycie góry i inną postacią

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Znamy datę publikacji drugiego sezonu Wiedźmina! Stare, nowe twarze, zagadka i figurka

Netflix nareszcie podał oficjalną datę premiery drugiego sezonu The Witcher. Nie zabrakło tez masy nowych informacji na temat kontynuacji serialu.

Jak pewnie wiecie, obecnie trwa WitcherCon – dwudniowa, cyfrowa impreza, którą prowadzi wspólnie Netflix wraz z CD Projekt RED. Bez wątpienia najważniejszą jak dotąd informację z niej jest to, że już 17 grudnia każdy abonent wspomnianej platformy streamingowej będzie mógł obejrzeć dalsze losy Geralta. Co ciekawe, otrzymamy wtedy aż (a może jedynie?) 8 nowych odcinków. Czego i kogo możemy się w takim razie spodziewać?

Cóż, na pewno Lamberta szkolącego Ciri i Jaskra w nowej szacie. Tak przynajmniej wynika z poniższych grafik, które opublikował Netflix na swoim profilu. Nie zabraknie też innych, znajomych twarzy. Co powiecie na pojedynek z Leszym?

Okazuje się też, że do sprzedaży trafi jeszcze jedna figurka tworzona we współpracy z Dark Horse. Tym razem nie będzie na samej licencji growego Wieśmina, a już na bazie wizerunku Henry’ego Cavilla. Pre-orderować można już teraz w cenie 49,99 $, a wysyłkę przewidziano na grudzień 2021. Więcej o niej przeczytać tutaj.

Do sieci trafiło także nagranie, które przedstawia tytuły nowych odcinków serialu The Witcher. Co ciekawe, nazwa ostatniego nie została podana. Nie dziwi mnie jednak ten fakt, ponieważ mógłby to być ogromny spoiler. Macie pomysły, w jakim kierunku zmierzy przygoda Geralta?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się