Battlefield 2042 - żołnierze z nowej i poprzedniej części serii

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

EA potwierdza przeciek nietypowego trybu Battlefield 2042, który uraduje fanów serii

Electronic Arts potwierdziło niedawny przeciek niecodziennego trybu Battlefield 2042. Jeśli tęsknicie za starymi mapami, zacierajcie ręce.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o przecieku nietypowego trybu, który trafi do nowej odsłony Battlefield. Ma on wprowadzić do gry odświeżone wersje lubianych map z poprzednich odsłon. Dodatkowo rzekomo zaoferuje on też klasyczne pojazdy i bronie.

Teraz Electronic Arts niejako potwierdziło rzeczony przeciek. Na panelu Spotlight – The Future of FPS, jeden z deweloperów wspomniał, że nieogłoszony jeszcze tryb przywróci lubiane mapy z poprzednich części serii do Battlefield 2042.

O ile nadal nie wiemy, czy dotyczy to też pojazdów i uzbrojenia, fragment przecieku mówiący o mapach możemy już z czystym sumieniem uznać za potwierdzony.

Sprawę dodatkowo skomentował informator Tom Henderson, który opublikował potwierdzony przeciek. Słyszał on, że do tajemniczego trybu trafią następujące mapy:

  • Operation Metro
  • Operation Locker
  • Wake Island
  • Siege of Shanghai
  • Arica Harbor
  • Caspian Border

Pamiętajcie, że powyższa lista to nadal tylko plotka. Tom Henderson to wiarygodne źródło informacji, ale na potwierdzenie listy powracających map musimy zaczekać do wydarzenia EA Play Live. Odbędzie się ono 22 lipca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się