Kojima miło zaskoczył. Jeśli masz już Death Stranding, za Director’s Cut zapłacisz niewiele i dostaniesz bonusy

Death Stranding Director's Cut
PS5

Poznaliśmy cenę Death Stranding Director’s Cut. Jeśli posiadacie podstawową wersję gry, nie zapłacicie fortuny za rozszerzenie. Otrzymacie też sporo bonusów.

Na ostatnim State of Play zaprezentowano gameplay z rozszerzonej wersji Death Stranding. Director’s Cut zaoferuje sporo nowości, o których przeczytacie w tym artykule.

Nowe materiały nie ujawniły jednak ceny gry i ewentualnej aktualizacji do specjalnego wydania. Na szczęście na blogu PlayStation pojawił się stosowny wpis, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Jeśli posiadacie Death Stranding w wersji cyfrowej lub pudełkowej na PS4, za aktualizację do Director’s Cut zapłacicie tylko 10 dolarów. Polska cena ulepszenia gry pozostaje na razie nieznana, bowiem odpowiednia karta produktu nie pojawiła się jeszcze w PlayStation Store. Podejrzewam jednak, że nie zapłacimy więcej niż 50 złotych. Biorąc pod uwagę, ile nowości dodaje Director’s Cut, taka cena to moim zdaniem miłe zaskoczenie.

Warto zaznaczyć, że takie ulepszenie nie gwarantuje tylko dostępu do wersji Director’s Cut. Kojima Productions, najpewniej w ramach podziękowania wiernym fanom, oferuje w pakiecie bez dodatkowej dopłaty zawartość Digital Deluxe Edition. W jej skład wchodzą przedmioty kosmetyczne, cyfrowy soundtrack i grafiki koncepcyjne, a także zestaw awatarów.

Jeśli jednak nie macie jeszcze Death Stranding, cena nie jest już tak przyjemna dla portfela. Za Director’s Cut w wersji cyfrowej przyjdzie Wam zapłacić 219 złotych. Digital Deluxe Edition kosztuje 249 złotych.

Premierę Death Stranding Director’s Cut zaplanowano na 24 września bieżącego roku. Rozszerzone wydanie gry ukaże się ekskluzywnie na PlayStation 5.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie