DoGRYwka - czarnoskóry piłkarz z FIFA 21, pani trzyma prezent, Ellie z The Last of Us

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – gra za darmo na GOG i Steamie, najczęściej ogrywane tytuły z PS Now oraz wyciek danych o FIFA 22

Każdy lubi darmowe gry, prawda? W związku z tym często dla Was takie wyszukujemy. Dziś na Steam i GOG do odebrania jest klasyczny FPS. Uwaga, to oferta limitowana, dlatego radzę się pospieszyć.

Przygotowaliśmy także dwa artykuły na temat abonamentów dostępnych na konsolach PlayStation. Ciekawiło Was może ile zaoszczędziliście na dotychczasowych produkcjach z PS Plus w 2021 roku? Albo może to, po jakie tytuły najczęściej sięgali subskrybenci PS Now? Na te pytania odpowiedzą Wam między innymi nasze dzisiejsze newsy.

Nie zabrakło też dużego wycieku grafik z FIFA 22. Poznaliśmy już logo oraz parę screenów prosto z produkcji. To tylko kilka najciekawszych wiadomości tego dnia, dlatego sprawdźcie czy czegoś ważnego nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się