EA Play Live - logo konferencji

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pokaz EA Play Live z pierwszymi szczegółami i BF2042. Jakich gier należy się spodziewać?

Electronic Arts udostępniło pierwsze szczegóły pokazu EA Play Live 2021. Ujawniono pierwszą grę, kolejne to wciąż przewidywalna, ale jednak tajemnica.

Wirtualne targi E3 już za nami. Nadal jednak nie zaprezentowało się paru gigantów branży, jak chociażby Sony czy Electronic Arts. Firmy przyzwyczaiły nas, że omijają E3 i organizują swoje własne konferencje. Oczywiście nie inaczej będzie w tym roku.

Electronic Arts potwierdziło pierwsze szczegóły pokazu EA Play Live, który odbędzie się 22 lipca. Poinformowano, że pre-show wystartuje o godzinie 19:00 czasu polskiego, a po nim rozpocznie się właściwa konferencja. Pokaz poprowadzi znany wrestler, Austin Creed.

Swoją obecność zapowiedział również pierwszy zespół. Tutaj bez zaskoczenia, na EAPL pojawi się DICE i spółka wraz z Battlefield 2042. Nie zdziwię się, jeśli nowa odsłona Battlefield otrzyma bardzo dużo czasu na wydarzeniu, aby spokojnie omówić rozgrywkę. Dodatkowo być może poznamy czas startu otwartych testów wersji beta.

Z całą pewnością obejrzymy też bogaty segment poświęcony grom sportowym. FIFA 22 i (choć gra zadebiutuje przed targami) F1 2021 od Codemasters to właściwie pewniaki.

A co dalej? Tutaj można już tylko spekulować. Ostatnio kilka uznanych źródeł potwierdziło, że Electronic Arts zapowie powrót znanej marki. Jeden ze słynnych serwisów gamingowych potwierdził, że chodzi o Dead Space. Niewykluczone, że będzie to największa niespodzianka EAPL.

Spekuluje się też o pokazach Star Wars Jedi: Fallen Order 2, nowego Need for Speed i mobilnej odsłony Battlefield. Nadal czekamy również na prezentacje Dragon Age 4 i (choć tu szanse są bardzo małe) nowej części Mass Effect.

Opcji jest sporo i EA Play Live zapewne nie będzie należeć do najkrótszych konferencji. Na szczęście na wydarzenie poczekamy jeszcze tylko niecały miesiąc.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się