Battlefield 2042 - czołg, helikopter i żołnierze na polu bitwy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wyciekły pierwsze szczegóły tajemniczego trybu Battlefield 2042. Fani będą zachwyceni

Battlefield 2042 zaoferuje wyjątkowo ciekawy tryb dla fanów serii. Jeśli tęsknicie za starszymi mapami i innymi elementami starszych odsłon, będziecie zachwyceni.

Nowy Battlefield będzie miał sporo do zaoferowania. Pierwsze zapowiedzi napawają optymizmem, a dodatkowo kolejne są w drodze. EA ma jeszcze wiele ciekawostek do pokazania i tą najciekawszą z nich zdaje się być pewien tajemniczy tryb. Sami twórcy nazywają go listem miłosnym skierowanym do fanów, co dość mocno intryguje.

Znany informator stojący za wieloma potwierdzonymi przeciekami z BF2042 opowiedział trochę o rzeczonym wariancie rozgrywki. Tom Henderson potwierdził, że tryb nazwany Battlefield Hub zaoferuje nam dostęp do klasycznych lokacji i elementów z poprzednich odsłon serii.

Battlefield Hub będzie zawierał remastery map z dawnych części Battlefielda. Będą to mapy na silniku Battlefield 2042. Ruch i inne tego typu rzeczy będą dokładnie takie same, ale grasz na zremasterowanej mapie z różnymi rodzajami broni i pojazdów z poprzednich odsłon Battlefield.

– powiedział Tom Henderson w swoim materiale

Co więcej, nie będzie to „standardowy” sposób na grę. DICE rzekomo zaprojektowało go z myślą o zabawie i eksperymentowaniu. Jeśli zechcemy zawalczyć z uzbrojonymi w nowoczesny oręż wrogami przy użyciu karabinów z II wojny światowej, ma być to możliwe.

Oczywiście doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone przez EA. Niemniej biorąc pod uwagę wiarygodność Hendersona i fakt ukrywania trybu przed fanami, jego obecność w grze zdaje się być bardzo prawdopodobna. Teraz musimy tylko poczekać na ogłoszenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się