Dragon Age 4 - grafika koncepcyjna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

EA szykuje testy Dragon Age 4 na PlayStation. Nie cieszmy się jednak przedwcześnie

Pojawiły się doniesienia mówiące, że wczesna wersja Dragon Age 4 wkrótce pojawi się na serwerach PlayStation. Chyba nie ma jednak powodów do przedwczesnej ekscytacji.

Fani serii Dragon Age długo już czekają na nową grę w tym znanym uniwersum. Po Inkwizycji zapowiedziano DA4, ale na razie nie widzieliśmy żadnych ciekawszych materiałów z gry. Wiele wskazuje, że wkrótce się to zmieni.

Profil PlayStation Game Size donosi, że w lipcu na serwerach Sony pojawi się wersja alfa Dragon Age 4. Co więcej, ma to nastąpić jeszcze przed konferencją EA Play Live. Oczywiście ciężko jednoznacznie wskazać, dlaczego wczesna wersja gry ląduje na serwerach tak szybko.

W sieci pojawiły się spekulacje głoszące, że EA szykuje otwarte testy gry. Mocno w to wątpię, wszak DA4 ma być produkcją stricte dla jednego gracza. Dodatkowo nie wydaje mi się, aby EA planowało udostępnienie produkcji przed oficjalnym pokazem.

Rzecz jasna nie możemy wykluczyć, że Elektronicy pokażą grę na EA Play Live i przy okazji zapowiedzą otwarte testy. Skłaniałbym się jednak ku temu, że Electronic Arts po prostu zaczyna sprawdzać grę we własnym zakresie, ale nie stacjonarnie. Testerzy pracujący zdalnie muszą przecież jakoś uruchomić tytuł na swoich konsolach.

Jeśli cokolwiek jest na rzeczy, wątpliwości zostaną rozwiane na pokazie EA już 22 lipca. Na razie lepiej wstrzymać się z głębszymi spekulacjami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się