Forspoken - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Forspoken na świeżych urywkach rozgrywki. Exclusive PS5 wykorzysta nową technologię

Twórcy Forspoken potwierdzają, że gra skorzysta z najnowszej technologii od AMD. Co więcej, pokazano rozszerzone urywki rozgrywki.

W marcu dowiedzieliśmy się, że dawne Project Athia zadebiutuje pod inną nazwą. Square Enix zaprezentowało wówczas też pierwsze materiały z Forspoken i gra od tamtego czasu nie pojawiła się już na ekranach graczy. Teraz się to zmieniło, a to wszystko poniekąd dzięki technologii AMD FSR.

Czerwoni zaprezentowali swoją nowość w akcji między innymi przy pomocy nowej gry Square Enix. Opublikowany przez producenta materiał potwierdza, że gra wesprze FSR. Dodatkowo deweloper pochwalił technologię, bowiem zaimplementowanie jej do gry zajmuje tylko jeden dzień. Biorąc pod uwagę użyteczność AMD FSR, jest to gra warta świeczki.

Znalazło się też coś dla graczy, których nie interesuje technologia AMD. Twórcy Forspoken pokazali rozszerzone fragmenty rozgrywki. Widzieliśmy je na materiałach Square Enix, ale w filmie AMD zostały one nieco wydłużone o dodatkowe sekundy gry. Co więcej, pojawiło się też parę zupełnie nowych ujęć.

Nadal nie jest to co prawda pełnoprawna prezentacja gameplay’u, ale ta nie jest już raczej specjalnie odległa. Być może grę zobaczymy w pełnej krasie na niezapowiedzianej konferencji PlayStation. Tytuł ten jest bowiem czasowo ekskluzywny dla PS5 i trafi również na PC. O innych platformach na razie nie ma mowy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się