Cyberpunk 2077 - V je chińszczyznę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Zwroty Cyberpunk 2077 nie będą już takie proste na Xboxie

Microsoft poinformował, że na początku lipca wyłączy możliwość uproszczonego zwrotu gry Cyberpunk 2077. Ma to związek z tym, że CD Projekt RED wydało już szereg aktualizacji, które w sporym stopniu naprawiło produkcję.

Można dziś mówić o przełomowym momencie w całej, raczej przykrej, historii Cyberpunk 2077. Xbox, badając stan tego tytułu, zadecydował o niedługim wyłączeniu możliwości ułatwionego zwrotu najnowszego dzieła rodaków. Już 6 lipca nastąpi przywrócenie wcześniejszych zasad zwrotu wobec CP2077.

Zespół CD PROJEKT RED nieustannie pracuje nad ulepszaniem środowiska gry Cyberpunk 2077 dla graczy Xbox i stale przygotowuje wiele aktualizacji. Ze względu na te aktualizacje, 6 lipca br. firma Microsoft powróci do zasad zwrotu kosztów za gry cyfrowe dla wszystkich zakupów dot. Cyberpunk 2077.

– informuje strona supportu Xbox

Moim zdaniem mowa tutaj o naprawdę dobrej wiadomości. Nie tylko jest to swego rodzaju dowód na to, że warszawskiemu studiu udało się nareszcie doprowadzić produkcję do należytego stanu, ale także na to, że sam Microsoft tak uważa. W związku z tym powinno to skłonić do zakupu posiadaczy konsol Xbox, którzy czekali właśnie na ten moment.

Warto też wspomnieć, że Cyberpunk otrzymał także poprawki w wersji na PS4. O tym zresztą wspominaliśmy już kilka dni temu. Nie zdziwię się, jeżeli CD Projekt za niedługo ogłosi kolejne, wyniki sprzedażowe gry, które tym razem będą naprawdę zadowalające.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się