PS Plus na sierpień 2021 - oferta i gry na PlayStation

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tagi:

Tyle zaoszczędziłeś na grach z PS Plus w 2021 roku

Wartość gier dodanych do abonamentu PS Plus w tym roku już prawie dogoniła łączną cenę wzystkich produkcji z oferty roku ubiegłego. Jeżeli się to utrzyma, PlayStation „rozda” w 2021 tytuły, których suma cen będzie wynosić dwukrotność tych z 2020 roku.

O tym, że PS Plus od stycznia się już bardzo abonentom opłacało, pisaliśmy już wcześniej. Jak się okazuje, jeżeli zbiorową wartość wszystkich gier, które trafiły do biblioteki plusowiczów, otrzymamy zawrotnie sporą kwotę. O jakich pieniądzach mówimy?

Suma cen wszystkich „prezentów” dodanych do oferty PS Plus w 2021 wynosi na ten moment 700 dolarów, czyli w przeliczeniu około 2650 zł. Jak widać, sporo mogliśmy w ten sposób zaoszczędzić, ponieważ abonament na 12 miesięcy kosztuje standardowo 240 zł. Warto zaznaczyć, że produkcje, które trafiły do subskrypcji PlayStation w roku ubiegłym wynoszą „zaledwie” 750 dolarów. To, że od Japończyków do końca roku otrzymamy już tylko produkcje o łącznej wartości poniżej 50$, jest praktycznie niemożliwe. W związku z tym 2021 wydaje się być rekordowym pod tym kątem.

Skoro o ofercie pierwszego półrocza tego roku mowa, może zainteresuje Was ankieta, którą odnaleźliśmy na popularnym portalu Reddit. Każdy zalogowany użytkownik może tam zaznaczyć, który miesiąc był według niego najlepszym w 2021 pod kątem gier z PS Plus. Możecie ją znaleźć poniżej:

Przypominam, że pod koniec miesiąca poznamy listę tytułów, które subskrybenci dostaną w lipcu. Były już na szczęście pierwsze plotki, a co do produkcji dodanego z myślą o PS5 możemy być już prawie pewni. A Wy co byście chcieli dostać już za kilka dni w ramach abonamentu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się