Battlefield 2042 - żołnierze

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pokazy Battlefield 2042 dopiero się rozkręcają. Informator mówi o wielu prezentacjach

Zobaczyliśmy już parę materiałów z Battlefield 2042, ale to dopiero początek. Informator potwierdził, ile zwiastunów szykuje EA.

EA pokazało nam już gameplay z nowego Battlefielda i poznaliśmy wiele konkretów. Oczywiście fani serii nadal są spragnienie informacji i oczekujemy na kolejne wieści. Możemy być jednak spokojni o liczbę pokazów tej produkcji.

Tom Henderson podzielił się na Twitterze bardzo ciekawymi wieściami. Według jego źródeł, EA szykuje przynajmniej siedem zwiastunów Battlefield 2042. Co więcej, najpewniej dwa z nich zobaczymy na zbliżającym się EA Play Live. Pokaz Electronic Arts na pewno zawrze w sobie większą prezentację rozgrywki.

Poza standardowymi pokazami gameplay’u, powinniśmy spodziewać się jeszcze ujawnienia paru ciekawostek. Mowa o pewnym tajemniczym trybie, systemie destrukcji i dostępnych w grze wariantach zabawy. Dodatkowo prawie na pewno otrzymamy trailer premierowy, zapowiedź otwartej wersji beta i pomniejsze zwiastuny rozgrywki.

Rzecz jasna niewykluczone, że zwiastunów będzie jeszcze więcej. Battlefield 2042 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku i EA z pewnością szykuje sporą kampanię reklamową.

Zwiastuny to jedno, ale czekamy też na dłuższe prezentacje rozgrywki. Pocięte fragmenty bitew może i wyglądają efektownie, ale raczej nie oddają w pełni tego, co faktycznie zobaczymy w grze. Na razie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość. Jak już wspominałem, najbliższe zwiastuny powinniśmy zobaczyć na konferencji EA Play Live.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się