nowe gry na ps4 i ps5 - logo PlayStation

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

PlayStation prezentuje nowe gry na PS4 i PS5. Coś dla fanów RPG i nie tylko, a także jedno rozczarowanie

Nowe gry powolutku zmierzają w stronę PS4 i PS5. PlayStation Access jak co tydzień przypomina o debiutujących niedługo produkcjach.

Kolejny tydzień to też kolejne premiery gier. Nowe gry są w drodze na PS4 i PS5, a niektóre już nawet zadebiutowały. Jeśli nie macie czym zająć wolnego czasu, koniecznie zapoznajcie się z listą debiutów.

Każdy gracz może już sprawdzić swoje umiejętności w Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Niestety, pierwsze oceny zdecydowanie nie napawają optymizmem. Kooperacyjne RPG bazujące na znanej marce przyjęło się dość chłodno. Szkoda, bo potencjał był ogromny. Dodatkowo możecie już ograć Olympic Games Tokyo 2020.

24 czerwca odpoczniemy od ponurych klimatów i będziemy mogli przetestować coś weselszego. Alex Kidd in Miracle World DX jest odświeżeniem platformówki z 1986 roku. Twórcy odnowili poziomy z oryginału, a także dodali zupełnie nowe miejscówki. Fani gatunku powinni być zainteresowani

Ostatnia premiera tygodnia wypada na 25 czerwca. Klimatyczne Scarlet Nexus od Bandai Namco zapowiada się wyjątkowo dobrze i miejmy nadzieję, że produkt końcowy usatysfakcjonuje graczy. Dynamiczne i wypełnione akcją RPG wyróżnia się nietypową oprawą i intrygującym settingiem. Zobaczymy, czy taka mieszanka dobrze się przyjmie.

Poniżej znajdziecie materiał PlayStation Access, w którym zaprezentowano nowe gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się