Gry Xbox Game Pass xCloud

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass stał się jeszcze lepszy. Microsoft mocno usprawnia jedną z usług

Microsoft ponownie zainwestował w Xbox Game Pass. Jedna z usług dostępnych w abonamencie otrzymała bardzo duże ulepszenie.

Microsoft ciężko pracuje nad ulepszaniem Game Passa. Usługa już teraz sprawdza się bardzo dobrze i przyciąga wielu graczy. Gigant z Redmond nie zamierza jednak zwalniać z nowościami i wprowadził kolejne usprawnienia.

Jak donosi VGC, dostępna w ramach Xbox Game Pass usługa xCloud doczekała się sporego skoku wydajności. Od teraz serwery chmury Microsoftu zadziałają w niektórych grach z wydajnością na poziomie Xbox Series X. Do tej pory funkcjonowały one z mocą Series S, więc nie każdy mógł być zadowolony z oferowanej płynności i jakości rozgrywki.

Gracze podają, że usprawnień doczekały się takie tytuły jak chociażby Rainbow Six Siege, Yakuza 7, Dead by Daylight, Halo Master Chief Collection, Outriders i wiele, wiele więcej. Jeśli korzystacie z Xbox Game Pass Ultimate, raczej zauważycie różnicę grając przez xCloud. Miejcie jednak na uwadze, że aktualizacja wprowadzana jest stopniowo i może nie dotyczyć jeszcze wszystkich gier oraz użytkowników platformy.

Usługa jest dostępna na platformach mobilnych, a wkrótce jeszcze bardziej się rozwinie. Microsoft planuje wprowadzić xCloud do aplikacji Xbox na PC i przeglądarek. Co więcej, za jakiś czas zagramy nawet na naszym telewizorze ze Smart TV. Planów jest sporo i pozostaje tylko czekać na ich realizację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się