Sonic The Hedhehog w Minecrtaft Bedrock Edition

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Sonic zawitał do świata Minecrafta. Świętuj urodziny niebieskiego jeża z SEGA i Mojangiem

Z okazji 30 urodzin marki Sonic The Hedgehog Mojang we współpracy z SEGA stworzyli rozszerzenie do Minecraft Bedrock Edition. Gracze mogą już wcielić się w niebieskiego jeża i jego przyjaciół.

Niejednokrotnie do Minecraft Bedrock Edition zawitało DLC tematycznie nawiązujące do jakiejś innej, zewnętrznej marki. Niedawno do gry zawitał np. Ben 10 oraz postacie z filmu „Jak wytresować smoka„. Tym razem padło na niebieskiego jeża i jego kolegów oraz przeciwników. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun, który pięknie prezentuje całą zawartość tego dodatku:

Omawiane w artykule rozszerzenie kosztuje 1340 monet. W związku z tym, aby skorzystać z zakupu będziecie musieli wydać 34,99 zł. Czy to sporo? Cóż, to kwestia sporna. Wewnątrz paczki znajdziecie zupełnie nową mapę i aż 24 nowe skórki dla Waszych minecraftowych postaci. Część z nich będziecie mogli zdobyć poprzez wykonanie osiągnięć na wspomnianym świecie, który zawiera masę wyzwań. Te wyglądają na wprost wyjęte ze starszych odsłon gier z Soniciem w roli głównej, aczkolwiek są trochę bardziej kanciaste.

Szczerze mówiąc, dawno nie widziałem tak dopracowanego rozszerzenia do Minecraft Bedrock Edition. Choć sam jestem fanem wersji tworzonej w języku Java, nie mogę się nie zgodzić z faktem, że wiele ostatnich DLC do Bedrocka bije na głowę mody, które są alternatywą dla mojej ulubionej wersji.

Jeżeli lubicie Sonica lub po prostu uwielbiacie platformówki, przypominam o jednej z jutrzejszych darmowych gier na Epic Games Store. Do zgarnięcia będzie Sonic Mania, które powinno przypaść do gustu fanom starszych części tej najpopularniejszej serii od SEGA.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się