DoGRYwka - piłkarz z eFootball cieszy się, robiąc słowiański przykuc, Ellie z The Last of Us 2 gryzie Abby w rękę, Aloy z Horizon Forbidden West pływa pod wodą

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

DoGRYwka – sztuczki twórców w TLoU2, data premiery eFootball i wszystkie edycje Horizon Forbidden West

Poznaliśmy nareszcie oficjalną datę premiery eFootball. To darmowa odsłona cyklu PES wydawanego przez Konami na przestrzeni wielu lat.

Dziś na łamach Planety Gracza pojawił się też tekst na temat obszernej zbiorówki trików i sztuczek, po które sięgnęli twórcy The Last of Us 2. Deweloperzy z Naughty Dog tylko udowadniają w ten sposób, że są nie tylko pomysłowi, ale też i niezwykle sprytni.

Pod koniec dnia pojawiły się w sieci wieści na temat wydań gry Horizon Forbidden West. Znane są też i polskie ceny. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu. Sprawdźcie, czy już ze wszystkimi jesteście na bieżąco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się