Battlefield 2042 - tornado i winguit

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Jeśli te informacje się nie potwierdzą, insider rozda Battlefield 2042 za darmo

Obietnica została złożona w internecie, a jak wiadomo, w nim nic nie przepada. Znany informator branży growej podał według niego pewne informacje na temat rozpoczęcia się fazy beta Battlefield 2042.

Mowa oczywiście o Tomie Hendersonie, którego stałym czytelnikom Planety Gracza na pewno przedstawiać nie trzeba. Wspomniany insider już niejednokrotnie był źródłem potwierdzonych później informacji na temat BF2042 i nie tylko. W ostatnim czasie głośny jest temat otwartych testów najnowszej gry studia DICE – choć wiadomo, że te mają się odbyć we wrześniu, oficjalnie nikt jeszcze nie wie, kiedy dokładnie to będzie.

Najwidoczniej jednak Henderson jest pewien, że beta Battlefield 2042 odbędzie się od 22 września 2021 roku. Z powyższego tweetu wynika, że jeżeli tak nie będzie, insider rozda 10 kopii omawianej gry losowym osobom kompletnie za darmo. Ten później dodał nawet śmieszną odpowiedź na własny wpis, która ma reprezentować go, kiedy to zatrzyma w kieszeni 700 dolarów.

Wpis informatora pokrywa się z moją teorią, że rzeczywiście testy jednej z najbardziej wyczekiwanych strzelanek tego roku odbędą się pod koniec bieżącego miesiąca. Wczoraj jeszcze informowałem Was o innym tweecie, w którym wydawca Battlefielda wstawił mem sugerujący właśnie taki scenariusz.

Osobiście nie mogę się doczekać, aż samemu sprawdzę BF2042. Jak ostatnie części tego FPS-owego cyklu nie skradły mojego serca, tak każdy materiał promocyjny tej produkcji dokładnie to robi. Liczę, że nie będzie to jedna z tych przykrych miłości znanych z romantycznych dramatów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się