Kojima ma niespodziankę dla graczy czekających na Death Stranding Director’s Cut

Death Stranding Director's Cut - Sam Porter Bridges
PS5

Hideo Kojima potwierdził, że niedługo udostępni specjalny zwiastun Death Stranding Director’s Cut. Będzie to ostatni, oficjalny trailer gry.

Niedawno zaprezentowano całkiem długi gameplay z rozszerzonego Death Stranding. Premiera tego wydania odbędzie się 24 września i ukaże się ono tylko na PS5. Jeszcze przed debiutem otrzymamy jednak specjalny zwiastun. Hideo Kojima zapowiedział go na swoim Twitterze.

Ostateczny zwiastun Death Stranding Director’s Cut.
Dziękuję za cierpliwość. Jest już dostarczony, poza moimi rękami i właśnie go sprawdzam. Prawdopodobnie ukaże się w drugiej połowie przyszłego tygodnia. Proszę, poczekajcie jeszcze trochę.

– napisał Hideo Kojima na Twitterze

Trailer będzie specjalny, bowiem zmontował go sam Kojima. Reżyser czasem zajmuje się montażem materiałów ze swoich gier, choć ostatnio przekazywał je w ręce innych osób.

O tej porze roku, na całym świecie zapowiada się wiele dużych gier.
Pośród tego wszystkiego, Death Stranding DC nie jest grą zupełnie nową, ani też nie jest jakoś specjalnie promowane. Ostateczny trailer mojego własnego dzieła jest wypuszczany po cichu, choć zmontowałem go wkładając w to całą moją „duszę”.

– kontynuował w innym wpisie

Powyższa wypowiedź mówi jasno, że obejdzie się bez fajerwerków. Zwiastun najpewniej pojawi się na kanale Sony i nie będzie mu towarzyszyło żadne większe wydarzenie. Trochę szkoda, ale też lepsze to, niż nic.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie