Dźwięki konsol PlayStation w wydaniu acapella. Nostalgia „wylewa się” z głośników

PlayStation Acapella - elegancko ubrany zespół śpiewa dźwięki znane z konsol PlayStation
PS2 PS3 PS4

Dziś zabiorę Was na nostalgiczną, muzyczną przygodę związaną z historią konsol PlayStation. Znana grupa z kanału na YouTube postanowiła odegrać najpopularniejsze dźwięki znane ze sprzętów Japończyków.

Mam na myśli oczywiście twórców z profilu MayTree, którzy już niejednokrotnie pokazali na nagraniach swój niesamowity talent. Rzućcie okiem (i uchem?) na owoce ich prac.

Miłym akcentem jest fakt, że autorzy wideo pokusili się o sięgnięcie po najstarsze intra sprzętów z PlayStation i nie tylko. Pod koniec filmu można uświadczyć, jak wokaliści odwzorowują dżingiel znany z uruchamiania PS4, czyli obecnego old-gena.

Nie zabrakło też innych sprzętów – PSX, PS2, PS3 oraz nawet kultowe już PSP. Aż przypominają mi się czasy szkoły podstawowej, kiedy to co przerwę siadało się obok kolegów i koleżanek grających w mobilne wersje GTA.

Jeśli spodobało się Wam powyższe wideo, zachęcam zajrzeć na kanał MayTree, który niedawno osiągnął już ponad milion subskrybentów. Liczba ta na pewno o czymś świadczy – zdecydowanie o naprawdę dopieszczonych treściach, które możecie tam znaleźć. Do tej pory ukazało się tam wiele podobnych filmików nawiązujących do wszelakich dzieł popkultury. Między innymi znajdziecie tam utwór przewodni ze Star Wars.

Dziś na łamach Planety Gracza pojawiła się też inna ciekawostka ze świata gier wideo. W tym artykule znajdziecie omówienie najciekawszych sztuczek, które zastosowali twórcy The Last of Us 2 przy produkcji swojej gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie