Cyberpunk 2077 - kobieta ze wszczepami leży na ulicy przed ewentualną śmiercią

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

CD Projekt o pierwszym dodatku do CP2077. „Wierzymy w długoterminowy potencjał tej marki”

CD Projekt podzielił się pierwszymi, mocno ogólnymi informacjami o pierwszym dodatku do Cyberpunk 2077. Pracuje nad nim aż 160 osób.

Cyberpunk nadal jest naprawiany i rozwijany. Dodatkowo Redzi przygotowują next-genową wersję gry, a na tym jeszcze nie koniec. Na konferencji z inwestorami dowiedzieliśmy się, że nad dodatkiem do Cyberpunka pracuje aż 160 osób. CD Projekt wierzy w przyszłe sukcesy tego IP.

Wersja next-genowa to ważny krok na drodze naszej przygody w uniwersum Cyberpunka. Mocno wierzymy w długoterminowy potencjał tej marki. Dlatego też pracujemy obecnie nad pierwszym rozszerzeniem do gry, choć na razie nie mogę nic więcej na ten temat powiedzieć.
W tej chwili nad pierwszym rozszerzeniem do Cyberpunka pracuje 160 osób, a blisko 70 kolejnych jest zaangażowanych w niezapowiedziane projekty.

– powiedział Adam Kiciński

Niestety, póki co nie otrzymaliśmy żadnych większych konkretów odnośnie dodatku. Wiadomo tylko, że będzie on płatny, choć jest za wcześnie aby dzielić się ceną i datą premiery rozszerzenia. Jest to w pewien sposób zrozumiałe.

Jeśli chodzi o rozszerzenie, to jest ono w trakcie opracowywania, ale nie podajemy żadnych konkretów co do daty… chcielibyśmy utrzymać zasadę, że nie komentujemy daty, dopóki nie będziemy gotowi, aby to dostarczyć.
Jeśli chodzi o cenę… wcześniej rozszerzenia były płatne, tak jak w przypadku Wiedźmina. Jednakże, jest zdecydowanie za wcześnie by mówić o cenie, skoro nie podajemy nawet daty.

– powiedział Michał Nowakowski

Kolejne wieści o dodatku powinny pojawić się w ciągu najbliższych miesięcy. Na ten moment jest najwyraźniej trochę za wcześnie, aby zapowiadać rozszerzenie do gry. Cyberpunk 2077 potrzebuje trochę czasu dla siebie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się