Wiedźmin 3: Dziki Gon - Geralt na bagnie uśmiecha się i daje kciuka w górę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Mod dla maniaków Wiedźmina 3. Geralt upomni Cię, że za dużo grasz

Ciężko znaleźć kogoś, kto powie, że „Wiedźmin 3: Dziki Gon to nie jest dobra gra”. Wiele osób przeszło ją po kilka razy, a część graczy nie potrafi przysiąść do niej tylko na chwilę. Z tym modem będzie o wiele łatwiej oderwać się od produkcji.

Twór autorstwa modera o nicku ReaperAnon skupia się na dodaniu do produkcji CD Projekt Red wielu elementów, które przypominają na każdym kroku o tym, by jednak nie spędzać za dużo czasu z tym tytułem. Co ciekawe, wszystkie nowości z tego moda działają w taki sposób, aby nie wybijać grających z immersji.

Przykładowo Geralt po pewnym czasie zacznie ziewać lub rzucać tekstami nawiązującymi do tego, że rozgrywka od uruchomienia gry już trochę trwa. Pokuszono się nawet o stworzenie nowych kwestii dialogowych, które zostały wykonane przy pomocy zaawansowanych syntezatorów mowy.

Oczywiście to nie wszystkie nowości, które wprowadza omawiana modyfikacja. Myślę jednak, że o wiele ciekawiej i zabawniej będzie odkrywać je na własną rękę. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię poznawać takie ciekawostki samemu.

Immersive Playtime Management możecie pobrać stąd.

W ostatnim czasie pisałem o innej modyfikacji, choć nie do Wiedźmin 3: Dziki Gon, a do popularnego TES VI. NoSkyrim to mod, który również dba, aby gracze nie grali w niego za dużo. Więcej o nim przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się