Promocje dnia – darmowe granie w CoD: Black Ops – Cold War i Watch Dogs: Legion. Do tego tańsze laptopy

Promocje dnia – darmowe granie w CoD: Black Ops – Cold War i Watch Dogs: Legion. Do tego tańsze laptopy
Mobile PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Mały piątek nie oznacza małych promocji. Te są zazwyczaj naprawdę spore. Dzisiaj przypominamy o darmowym graniu w CoD: Black Ops- Cold War oraz Watch Dogs: Legion. Jest także rabat na laptopy. Sprawdźcie wszystkie promocje, bo może znajdziecie coś, co Was zainteresuje.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

CoD: Black Ops – Cold War z darmowym graniem dla wszystkich

Ktoś chętny na strzelanie? Masę strzelania. I to naprawdę szybkiego. Przez 5 dni możecie wypróbować za free CoD: Black Ops – Cold War (bez trybu dla jednego gracza). Do dyspozycji dostajecie 25 map, 9 trybów i zawartość z nowego sezonu. Zagracie na wszystkich dostępnych platformach: PC, PS4, PS5, XONE oraz XSX S|X.

Do pary jest Watch Dogs: Legion, również za darmo przez kilka dni

Jeśli nie lubicie tylko strzelać, to spróbujcie Watch Dogs: Legion. Jest tam hackowanie, ale też wiele innych mechanik! Tytuł wypróbujecie zupełnie za darmo przez 3 dni na PC, PS4, PS5, a także Google Stadia. Skusicie się?

Świętujmy dzień laptopa ze zniżkami na modele gamingowe!

W sklepie OleOle! znajdziecie kilka różnych modeli gamingowych laptopów w obniżonej cenie. Z kolei w Media Expert warto wyróżnić jeden, a chodzi dokładnie o HP Omen za 3999 zł. Po więcej informacji zajrzyjcie w linki poniżej.

Jeśli wybrane przez nas promocje nie przypadły Wam do gustu, to poniżej znajdziecie masę innych dobrych okazji.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

I jak, zakupiliście coś?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie