Poznaliśmy datę PlayStation Showcase 2021. Przygotujcie sobie wolny wieczór

PlayStation - nowe gry ps4 i ps5
PS5

Sony ogłosiło datę PlayStation Showcase 2021. Nie zabraknie informacji ze świata gier na konsolę japońskiego giganta.

Pokazy PlayStation Showcase 2021 odbędą się za tydzień w czwartek (09.09.2021) o godzinie 22:00 czasu polskiego. Całość potrwa około 40 minut. Wydarzenie będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube lub Twitchu. Zachęcamy do wspólnego oglądania i przeżywania nowości. Oczywiście nasza redakcja będzie Was informować o wszelkich nowinkach z pokazów.

Czego możemy się spodziewać po wydarzeniu? Przede wszystkim nowych informacji prosto z PlayStation Studios, a także od niektórych ważnych twórców gier w branży. Nie zabraknie również wiadomości o nadchodzących produkcjach, które pojawią się w okresie świątecznym i po nim.

Ponadto zapowiedziano, że na wydarzeniu nie pojawi się następna generacja PlayStation VR. Niemniej gospodarze zapraszają do oglądania, bo będzie wiele gier od małych i dużych studiów deweloperskich. Każdy powinien coś znaleźć, co go zainteresuje.

Macie jakieś typy i oczekiwania wobec pokazów? Może liczycie na jakiś konkretny tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie