Diablo 2 Resurrected - zrzut ekranu z gry paladynem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Święta moc i nieocenione wsparcie. Zwiastun paladyna z Diablo 2 Resurrected

Blizzard udostępnił kolejny zwiastun Diablo 2 Resurrected. Świeży materiał prezentuje władającego przydatnymi mocami paladyna.

Do premiery remake’u drugiego Diablo pozostały już ostatnie tygodnie. Oczekiwania są bardzo duże, Blizzard stale je podsyca i pojawił się nowy trailer. To część serii zwiastunów prezentujących klasy, w ramach której mogliśmy już rzucić okiem chociażby na czarodziejkę.

Tym razem możemy poznać bliżej paladyna. To klasa idealna dla graczy, którzy zamierzają angażować się w rozgrywkę w kooperacji. Paladyn może nie tylko skutecznie siać zniszczenie na polu bitwy, ale potrafi też efektywnie chronić sojuszników oraz samego siebie. Co więcej, postać ta może również wzmacniać umiejętności swojej drużyny.

Na zwiastunie widzimy odświeżonego paladyna, ale nie tylko. Materiał pozwala lepiej zapoznać się z obecnymi w świecie gry lokacjami i wrogami. Choć na materiale nie ma zbyt wielu dłuższych fragmentów rozgrywki, dobrze pokazuje, czego możemy się spodziewać po grze. To odświeżenie na całego.

Diablo 2 Resurrected będzie miało premierę już 23 września bieżącego roku. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się