Olbrzym atakuje miasto ludzi.
0 komentarzy

Polacy szykują grę o gigancie. Jest demo i data wczesnego dostępu

VARSAV Game Studio ogłosiło datę wczesnego dostępu do Giants Uprising. Otrzymaliśmy też demo gry.

Twórcy Giants Uprising ogłosili, że już 2 listopada ich gra trafi do wczesnego dostępu na Steam. Dostaliśmy również nowy zwiastun fabularny. W tytule wcielimy się w giganta, który będzie musiał zwalczać małych ludzi. Brzmi znajomo? Spokojnie, mi także produkcja przypomina Podróże Guliwera. W tym przypadku jednak będzie więcej brutalności i zniszczenia. Choć nie mamy oficjalnej daty premiery, tak możemy się spodziewać, że pełna wersja gry pojawi się w przyszłym roku. Jest dostępne demo na Steam.

GU charakteryzuje się systemem zniszczenia, dzięki czemu zrównamy z ziemią budynki, fortyfikacje obronne, florę oraz oczywiście naszych wrogów. Możemy być pewni, że nie zabraknie różnych umiejętności i broni, którymi będziemy siać zniszczenie. Grafika prezentuje się nieźle, choć mam zastrzeżenia do animacji. Te wydają się dość drętwe i nieefektowne. Pamiętajmy jednak, że jest to wciąż wczesna wersja gry.

Przeczytajcie, co właściciel studia mówi o swoim projekcie:

Jesteśmy bardzo dumni, że Giants Uprising zmierza do pecetowych graczy 2 listopada. W naszej produkcji zagracie jako bohaterski gigant, który próbuje uwolnić swój lud od tyranii ludzkiego niewolnictwa. Po raz pierwszy ogłosiliśmy Giants Uprising na Gamescomie 2019 i jesteśmy podekscytowani ujawnieniem naszej marki, dzięki nowemu trailerowi na tegorocznym Gamescomie.

Wraz z nowym zwiastunem ogłaszamy, że Giants Uprising wejdzie do wczesnego dostępu 2 listopada. Po 3 latach produkcji cieszymy się, że wreszcie możemy wypuścić grę do Early Access, dzięki czemu gracze doświadczą więcej gigantycznego chaosu.

Łukasz Rosiński CEO VARSAV Game Studio.

Zainteresowani? To pobierajcie demo i sprawdźcie tytuł sami! Przypominamy także o Symulatorze Bunkra, również z darmową wersją demonstracyjną.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się