Impostor Factory - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kontynuacja wzruszającego To the Moon ma datę premiery. Dobre wieści dla polskich graczy

Nowa gra twórców To The Moon, Impostor Factory, otrzymała datę premiery. Zagramy już niedługo i to dodatkowo w języku polskim.

Są takie studia, którym można ufać bezgranicznie – które zamieniają w złoto wszystko, czego się dotkną. Dla mnie takim Midasem gamedevu jest Freebird Games, czyli zespół odpowiadający za fenomenalne To the Moon czy równie udane A Bird Story. Najnowsza produkcja wspomnianego studia zbliża się do premiery.

Ogłoszono, że Impostor Factory zadebiutuje 30 września. Co więcej, gra będzie dostępna w języku polskim. Możecie już dodawać ją do listy życzeń na Steam.

Gra opowiada o historii pewnej imprezy, na której zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. Do tego dochodzą podróże w czasie i lovecraftowskie klimaty. Choć brzmi to dość sztampowo, zaufajcie mi, że Freebird potrafi obrócić nawet najprostszą historię w coś pięknego.

Impostor Factory to w praktyce coś na kształt To the Moon 3. Choć gra łączy się z historiami z poprzednich odsłon cyklu, można w nią grać bez znajomości wcześniejszych tytułów.

Jeśli nie słyszeliście o „serii” To the Moon i jesteście miłośnikami mocnych i poruszających historii, gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości. Według mnie Freebird Games potrafi wzruszać jak mało kto i jeśli akurat nic ważnego nie czeka na Waszej kupce wstydu, warto dać szansę tym produkcjom. Gry Freebird można zgarnąć dziś za grosze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się