Kratos z God of War, logo PS Plus, rzezimieszek z Dying Light 2 Stay Human w opancerzowej punk zbroi

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – przeciek ex’ów Sony na PC, kandydat na nową grę z Plusa i opóźnienie Dying Light 2

Niestety, doszło do kolejnego opóźnienia gry Dying Light 2. Gra nie zadebiutuje nawet w tym roku. Kalendarz premier na 2021 wygląda coraz bardziej ubogo, aczkolwiek na pewno warto będzie poczekać jeszcze te kilka miesięcy.

Poznaliśmy kolejnego kandydata na grę premierową w PS Plus na październik 2021. Łącznie aż 3 argumenty wskazują właśnie za tym tytułem, więc domysły graczy mogą rzeczywiście przełożyć się na rzeczywistość.

Nvidia potwierdziła, że wczorajszy przeciek gier z usługi GeForce Now jest prawdziwy. W jednym z naszych artykułów znajdziecie kompletną listę gier, o których wpisy znalazły się na serwerach usługi streamingowej. Znajdziecie tam też masę ex’ów Sony, które mogą zmierzać na PC. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu. Rzućcie okiem na resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się