Mężczyzna stoi z bronią.
0 komentarzy

Premiera Dying Light 2 przełożona! Jest nowa data

Twórcy Dying Light 2 poinformowali o przesunięciu daty premiery gry. Musimy poczekać do początku przyszłego roku.

Niestety stało się to, czego wszyscy chcieli uniknąć. Dying Light 2 zalicza dwumiesięczne opóźnienie. Pierwotnie gra miała wyjść 7 grudnia bieżącego roku. Tytuł zadebiutuje jednak 4 lutego 2022 roku. Zagramy na PC, PS4, PS5, XONE oraz Xbox Series S|X.

Jak zapewniają deweloperzy, gra jest ukończona i nadal trwają testy. Mimo to twórcy potrzebują więcej czasu na doszlifowanie oraz zoptymalizowanie produktu, aby ten dostarczył jak najlepszych wrażeń. Ponadto w przyszłym miesiącu prasa oraz content creatorzy otrzymają wcześniejsze wersje gry do sprawdzenia. Będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami ze społecznością graczy.

W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać:

Zespół nieprzerwanie rozwija produkcję i gra jest naprawdę blisko ukończenia. Tytuł został skończony i aktualnie trwają testy. To jest największy i najbardziej ambitny projekt, nad którym kiedykolwiek pracowaliśmy. Niestety zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli chcemy wprowadzić grę na poziom, który spełni nasze oczekiwania, będziemy potrzebowali więcej czasu na szlify i optymalizację gry.

Komunikat Pawła Marchewki CEO Techlandu z oficjalnego konta DL na Twitterze

Bardzo szkoda, że musimy dłużej czekać. Mając na uwadze markteing, który już wystartował. Niemniej decyzja jest zrozumiała i jak widać potrzebna. Każdy wie, jak skończyła inna rodzima produkcja, która zbyt pospiesznie ukazała się na rynku. Trzymajmy mocno kciuki za deweloperów, aby dowieźli produkt, z którego będą naprawdę dumni, a także za graczy, którzy oczekują gry. Niebawem (bo jeszcze w tym miesiącu) mamy otrzymać kolejne informacje związane z Dying Light 2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się