Saints Row - gang świętych - czwórka bohaterów stoi pod ścianą, chłopak z lewej nie ma koszulki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

W Saints Row czeka graczy jeszcze więcej rzeczy do dostosowania. Potwierdzono też dobre wieści o co-opie

Twórcy rebootu Saints Row potwierdzili kilka ważnych informacji na temat swojej produkcji. Fani customizacji oraz grania w co-opie powinni być wniebowzięci.

Kilka dni temu na oficjalnym blogu gry deweloperzy pochwalili się kilkoma szczegółami na temat swojej produkcji. W całej serii Saints Row wielu graczy ceniło sobie możliwość dowolnego wykreowania swojej postaci. Motyw ten powraca i opcji edycji ma być jeszcze więcej. Graczom będzie oddane aż 8 głosów do wyboru (4 męskie, 4 żeńskie). Co jeszcze lepsze, nie zabraknie całego ubioru z poprzednich części. Czy ponownie będzie możliwość przeniesienia swojej postaci z poprzedniej odsłony? Osobiście mam nadzieję, że tak.

Opcje dostosowania nie dotyczą jedynie postaci. Oczywiście nie zabraknie też takiego „ficzeru” dla pojazdów, a wiele z nich ma pozostawić graczom sporo niespodzianek z tym związanych. Autorzy gry nie doprecyzowali jak sprawa się ma do broni, ale spodziewałbym się, że podobnie. W końcu i w poprzednich częściach taka możliwość była, a odgrywała dość ważną rolę w rozwoju bohatera.

Warto też wspomnieć na temat co-opa. Ogłoszono oficjalnie, że ten będzie obsługiwał połączenie się między generacjami. To spory plus, ponieważ jeszcze więcej fanów serii będzie mogło zagrać razem. Jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacje, kiedy to wśród paczki znajomych niekoniecznie każdy przesiadł się już na next-geny. I w przypadku kooperacji wszyscy mamy uświadczyć „kilku niesamowitych niespodzianek”. Jestem ciekaw, co to takiego może być. Może dodatkowe misje tylko do wykonania z kimś?

W ostatnim moim artykule podszedłem dość krytycznie do tematu rebootu serii Świętych. Nie ukrywam, że po dzisiejszym newsie jestem trochę bardziej pozytywnie nastawiony do nadchodzącego tytułu, ponieważ w III i IV uwielbiałem omawiane w tekście mechaniki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się