Darkest Dungeon 2 - mężczyzna w chuście na twarzy strzela do ghula

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Darkest Dungeon 2 niedługo trafi do sprzedaży. Na razie tylko na jednej platformie

Czy są na sali gracze oczekujący Darkest Dungeon 2? Po dłuższym okresie ciszy w temacie tej produkcji nareszcie świat ujrzały bardzo dobre wieści. Szykujcie się na wczesny dostęp, ponieważ ten wystartuje niedługo.

Jak informuje oficjalny profil gry na Twitterze, early access Darkest Dungeon 2 wystartuje już 26 października tylko i wyłącznie na platformie Epic Games Store. Produkcja jest już możliwa do dodania do wishlisty. Możecie to zrobić przy pomocy linka z tweetu poniżej:

Niecierpliwie oczekiwana kontynuacja przebojowego gotyckiego horroru RPG firmy Red Hook! DDII sprawdzi twoją odwagę i doprowadzi cię na skraj szaleństwa. Uzbrój się i zaopatrz swoją drużynę na nadchodzącą podróż. Będzie ciężko.

– czytamy na karcie produktu w Epic Games Store

Od ostatniego newsa na temat DD2 minęło trochę czasu. Warto brać pod uwagę, że zespół Red Hook, odpowiedzialny za ten tytuł, liczy poniżej 20 pracowników, dlatego sytuacja wygląda w ten sposób. Mimo to, wielu ucieszy fakt, że już za niedługo będzie można uczestniczyć w procesie obserwacji rozwoju tego projektu z poziomu własnej myszki i klawiatury.

Warto wspomnieć, że zainteresowanie pierwszym Darkest Dungeon dalej jest przeogromne. Ostatnio deweloperzy pochwalili się, że ich największe dzieło sprzedało się w 5 milionach sztuk. To zawrotny wynik jak na grę tworzoną przez garstkę pracowników. Z całego serca gratuluję twórcom ich sukcesu i życzę, aby „dwójka” pochłonęła jeszcze więcej graczy.

Mieliście okazję zagrać w DD? Oczekujecie z niecierpliwością kontynuacji?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się