Untitled Goose Game otrzyma fizyczne wydanie na Switcha. Będą dodatkowe gadżety!

Untitled Goose Game otrzyma fizyczne wydanie na Switcha. Będą dodatkowe gadżety!
Switch

W październiku zostanie wypuszczona pudełkowa edycja Untitled Goose Game na Nintendo Switch. Nie zabraknie kilku gadżetów do gry.

Koch Media Polska na swoim oficjalnym profilu Twitter poinformowało, że zajmie się wydaniem Untitled Goose Game. Chodzi jedynie o wersję na Nintendo Switch. Oprócz gry na graczy czeka kilka dodatków m.in. mapa miasta, po której przemierza tytułowa gęś. Produkcja w wersji pudełkowej pojawi się na półkach sklepowych 8 października bieżącego roku.

Zawartość wersji pudełkowej gry Untitled Goose Game na Switcha:

  • Nośnik z grą;
  • 24-stronnicową broszurę;
  • mapę miasta;
  • naklejka z gry.

Tytuł jest prostym sandboxem z elementami skradanki, w którym gracz wciela się w tytułową gęś. Do naszego głównego zadania należy… przeszkadzanie wszystkim innym ludziom. Tak dobrze czytacie. Musimy wkurzać i utrudniać życie mieszkańcom spokojnego. Kradnięcie kapeluszy, rozbijanie szklanych naczyń, czy niszczenie ogródków to nasz chleb powszedni. Trzeba jednak uważać, aby niewinni ludzi nas nie złapali. Tytuł cechuje się przyjazną grafiką, a także lekkim humorem.

Grę stworzyło niewielkie studio House House Games. Tytuł miał premierę na PC i Nintendo Switch 20 września 2019. Później w grudniu produkcja została wydana na PS4 i XONE. Gra została również wzbogacona o tryb kooperacji z innym graczem. Dzięki czemu można współpracować przy niszczeniu świata. Co dwie gęsi, to nie jedna.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie